sekcje dla każdego poziomu zaawansowania

Przygotowaliśmy parę programów treningowych tak, aby każdy fan jeżdżenia na rolkach w Gliwicach znalazł coś dla siebie.

Dzieci - podstawy

W tej grupie stawiamy na naukę przez gry i zabawy. Przyjmujemy wszystkie dzieci od 5 roku życia. Dbamy tutaj o oswojenie się z rolkami, płynność jazdy i pewność siebie w rolkach.

Nie wprowadzamy ograniczeń wiekowych – jeśli masz 2 metry i chcesz pograć z nami w berka na rolkach możesz śmiało dołączyć.

ZSP nr 12, Lipowa 29, Gliwice
Sobota| 18:00

Dorośli - podstawy

W przeciwieństwie do grupy podstaw dla dzieci tutaj stawiamy bardziej na merytoryczne ćwiczenia, niż na gry na rolkach. W tej grupie nauczysz się stabilnie jeździć na rolkach oraz nabierzesz pewności w jeździe.

Tutaj również nie stawiamy ograniczeń wiekowych – jeśli Twoje dziecko wyrosło już z gier typu „Simon mówi” może śmiało dołączyć do dorosłych.

ZSP nr 12, Lipowa 29, Gliwice
Sobota | 17:00

zaawansowani

Jeżeli Ty lub Twoje dziecko czujecie się już pewnie w rolkach oraz umiecie jeździć stabilnie do przodu zapraszamy do grupy dla zaawansowanych. Nauczycie się tutaj przekładanki, hamowania, jazdy do tyłu i innych zaawansowanych elementów jazdy na rolkach.

ZSP nr 12, Lipowa 29, Gliwice
Sobota| 17:00

pierwsze zajęcia gratis

Jesteś zainteresowany naszymi zajęciami, ale nie jesteś pewien czy na pewno Ci się spodobają? Użyj kodu: WBSIT, aby wejść na pierwsze warsztaty za darmo!