Gliwice

Addicted To Skate

Klub rolkarza

Od

120zł/miesiąc

Zapisz swoje dziecko do Klubu Rolkarza. Wejście na dowolne zajęcia w tygodniu. Otrzymujcie nagrody za aktywność i zaproszenia na wydarzenia tylko dla klubowiczów. Nie zawracaj sobie głowy zabieraniem gotówki na każde zajęcia. Jeden przelew w miesiącu.

5

Członków

Rolkowa rodzina

Klub rolkarza to coś więcej niż znajomi od rolek. Każdy kto uczęszcza na zajęcia już od dłuższego czasu doskonale wie, że nasza społeczność jest zupełnie jak jedna duża rodzina. Relacje z innymi są dla nas najważniejsze. Dlatego poza zajęciami organizujemy również darmowe integracje dla członków Klubu Rolkarza. Najaktywniejsi członkowie Klubu są również nagradzani przez nas specjalnymi prezentami od nas. Dołącz do Klubu już dziś klikając w poniższy przycisk.

Sekcje zajęć

Grupy zajęciowe dostosowane do każdego poziomu zaawansowania jazdy na rolkach. Przygotowaliśmy dla Was różne programy treningowe tak, aby każdy fan jeżdżenia na rolkach w Gliwicach znalazł coś dla siebie.

Będąc członkiem Klubu Rolkarza nie musisz ograniczać się do jednej grupy.

Dzieci – podstawy

To odpowiednia sekcja dla dziecka, które stawia swoje pierwsze kroki w rolkach lub jeździ dłużej, ale jeszcze nie czuje się w nich pewnie. Dzieci oswajają się z rolkami przez gry i zabawy na rolkach oraz ćwiczenia budujące umiejętności współpracy z innymi. 

Jazda zaawansowana

Jeżeli Ty lub Twoje dziecko opanowaliście już sprawną jazdę do przodu zapraszamy Was do sekcji dla zaawansowanych. Tutaj uczymy się hamowania, jazdy do tyłu i przekładanki. Na sekcje dla zaawansowanych chodzą zarówno dzieci i dorośli.

Dorośli – podstawy

W przeciwieństwie do grupy podstaw dla dzieci tutaj stawiamy bardziej na merytoryczne ćwiczenia, niż na gry na rolkach. W tej grupie nauczysz się stabilnie jeździć na rolkach oraz nabierzesz pewności w jeździe.

Poznaj członków klubu rolkarza

Jeżdże całe życie na rolkach, ale nigdy wcześniej nie miałam tylu znajomych, którzy też jeżdżą. Dawniej musiałam wychodzić często sama. Teraz zawsze mam z kim wyjść.

Natalia Kłos

Moje dziecko regularnie chodzi na warsztaty Addicted To Skate w Gliwicach. Do tej pory kosztowały mnie one 30zł co tydzień. W Klubie wychodzi taniej. To się po prostu opłaca.

Joanna Bogusz