Addicted to skate

Kim jesteśmy?

nauka jazdy na rolkach | eventy sportowe | pokazy rolkarskie | promocja sportu

Nasza historia

Zaczęliśmy jako firma organizująca eventy łyżwiarskie w 2018 roku. Zadebiutowaliśmy tworząc KatowICE Freestyle Weekend. Impreza przyciągnęła fanów łyżwiarstwa z całej Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji. KFW stało się wielkim europejskim świętem freestylu na lodzie. W jego trakcie odbywały się liczne mini-zawody, dyskoteka na lodzie, ice battle oraz konkurs freestylu z pulą nagród o wartości przekraczającej ponad 1500zł. Następna impreza na naszej liście to Ice Party Poznań. Event był wielką ice freestylową bitwą o równie duże nagrody. Na środku lodowiska toczyły się zmagania zawodników, a na pozostałej części tafli trwała dyskoteka jakiej Poznań nie widział. Tuż przed lockdownem udało nam się zorganizować KatowICE Freestyle Weekend 2. Tym razem impreza nie tylko przyciągnęła fanów z innych krajów Europy, ale i z Kanady i USA! W trakcie organizacji eventów współpracowaliśmy z Edge Shop, PlichWyścig.pl, POSIR Poznań, Sport Rebel, Break The Borders i Redbull. Obecnie robimy zwrot ku rolkarzom. Uczymy jeździć na rolkach fanów rolkarstwa w Gliwicach. Dołącz do nas i odbierz swoją darmową lekcję jazdy na rolkach.

nauka jazdy na rolkach gliwice

Rolki gliwice

Człowiek, który założył Addicted To Skate. Dba o ciągłe udoskonalanie naszych warsztatów. 

Beniamin Spyra

Założyciel Addicted To Skate

Główny instruktor jazdy na rolkach. Swoje doświadczenie zawdzięcza rocznemu wolontariatowi w sekcji hokeja GKS Katowice, gdzie pomagał dzieciom stawiać pierwsze kroki na lodzie.

Cezary Szwarc-Cudo

Trener jazdy na rolkach

Internetowy instruktor jazdy na rolkach. Jeździ na rolkach od 15 roku życia. Spotkacie go na naszym Tik Toku.

Błażej Pabian

Pomocnik trenera jazdy na rolkach

Menedżer naszego konta na Tik Toku. Działa aktywnie w social mediach już od 5 lat.

Aleksandra Łydek

Tik Tok Menedżer

Menedżer naszych kont na Facebooku i Instagramie. Odpowiada na Wasze komentarze i zapytania. Jest obecna na każdych zajęciach, aby służyć Wam pomocą.

Dominika Stryjewska

Social Media Menedżer / Pomocna Dusza